OPA4227UA/2K5G4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OPA4227UA/2K5G4
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC OPAMP GP 8MHZ 14SOIC
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
OPA4227UA/2K5G4 specifikacijos
Dalies numeris OPA4227UA/2K5G4 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC OPAMP GP 8MHZ 14SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17413 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) 5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V Įtampa - įvesties poslinkis 10µV
Tiekėjo prietaisų paketas 14-SOIC Slew Rate 2.3 V/µs
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Išvesties tipas -
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Grandinių skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gain Bandwidth Produktas 8MHz Išsamus aprašymas General Purpose Amplifier 4 Circuit 14-SOIC
Dabartinis - tiekimas 3.7mA Dabartinis - išėjimas / kanalas 45mA
Dabartinis - įvesties prieštaravimas 2.5nA Bazinės dalies numeris OPA4227
Stiprintuvo tipas General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OPA4227UA
OPA4227UA
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC OPAMP GP 8MHZ 14SOIC