OPA4137UA/2K5E4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OPA4137UA/2K5E4
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC OPAMP GP 1MHZ 14SOIC
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
OPA4137UA/2K5E4 specifikacijos
Dalies numeris OPA4137UA/2K5E4 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC OPAMP GP 1MHZ 14SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4766 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) 4.5 V ~ 36 V, ±2.25 V ~ 18 V Įtampa - įvesties poslinkis 2.5mV
Tiekėjo prietaisų paketas 14-SOIC Slew Rate 3.5 V/µs
Serija MicroAmplifier™ Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Išvesties tipas -
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Grandinių skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Gain Bandwidth Produktas 1MHz
Išsamus aprašymas General Purpose Amplifier 4 Circuit 14-SOIC Dabartinis - tiekimas 220µA
Dabartinis - išėjimas / kanalas 60mA Dabartinis - įvesties prieštaravimas 5pA
Bazinės dalies numeris OPA4137 Stiprintuvo tipas General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OPA4137U
OPA4137U
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC OPAMP GP 1MHZ 14SOIC