OPA344UA/2K5G4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OPA344UA/2K5G4
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC OPAMP GP 1MHZ RRO 8SOIC
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
OPA344UA/2K5G4 specifikacijos
Dalies numeris OPA344UA/2K5G4 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC OPAMP GP 1MHZ RRO 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 94628 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) 2.5 V ~ 5.5 V Įtampa - įvesties poslinkis 200µV
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Slew Rate 0.8 V/µs
Serija MicroAmplifier™ Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Išvesties tipas Rail-to-Rail
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Gain Bandwidth Produktas 1MHz Išsamus aprašymas General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC
Dabartinis - tiekimas 150µA Dabartinis - išėjimas / kanalas 15mA
Dabartinis - įvesties prieštaravimas 0.2pA Bazinės dalies numeris OPA344
Stiprintuvo tipas General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OPA345NA/3KG4
OPA345NA/3KG4
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC OPAMP GP 3MHZ RRO SOT23-5
Sandelyje: 4267 pcs
parsisiųsti:
RFQ
OPA344NA/3KG4
OPA344NA/3KG4
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC OPAMP GP 1MHZ RRO SOT23-5
Sandelyje: 96950 pcs
parsisiųsti:
RFQ
OPA344UA
OPA344UA
apibūdinimas: IC OPAMP GP 1MHZ RRO 8SOIC