OPA2350UA/2K5G4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OPA2350UA/2K5G4
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC OPAMP GP 38MHZ RRO 8SOIC
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
OPA2350UA/2K5G4 specifikacijos
Dalies numeris OPA2350UA/2K5G4 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC OPAMP GP 38MHZ RRO 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42803 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) 2.5 V ~ 5.5 V Įtampa - įvesties poslinkis 150µV
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Slew Rate 22 V/µs
Serija MicroAmplifier™ Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Išvesties tipas Rail-to-Rail
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Grandinių skaičius 2
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Gain Bandwidth Produktas 38MHz Išsamus aprašymas General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC
Dabartinis - tiekimas 5.2mA Dabartinis - išėjimas / kanalas 40mA
Dabartinis - įvesties prieštaravimas 0.5pA Bazinės dalies numeris OPA2350
Stiprintuvo tipas General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OPA2350EA/2K5G4
OPA2350EA/2K5G4
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC OPAMP GP 38MHZ RRO 8VSSOP
Sandelyje: 38166 pcs
parsisiųsti:
RFQ
OPA2350UA/2K5
OPA2350UA/2K5
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC OPAMP GP 38MHZ RRO 8SOIC