OPA2344UA/2K5G4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OPA2344UA/2K5G4
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC OPAMP GP 1MHZ RRO 8SOIC
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
OPA2344UA/2K5G4 specifikacijos
Dalies numeris OPA2344UA/2K5G4 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC OPAMP GP 1MHZ RRO 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 55840 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) 2.5 V ~ 5.5 V Įtampa - įvesties poslinkis 200µV
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Slew Rate 0.8 V/µs
Serija MicroAmplifier™ Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Išvesties tipas Rail-to-Rail
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Grandinių skaičius 2
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Gain Bandwidth Produktas 1MHz Išsamus aprašymas General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC
Dabartinis - tiekimas 150µA Dabartinis - išėjimas / kanalas 15mA