OPA132UA/2K5G4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OPA132UA/2K5G4
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC OPAMP GP 8MHZ 8SOIC
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
OPA132UA/2K5G4 specifikacijos
Dalies numeris OPA132UA/2K5G4 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC OPAMP GP 8MHZ 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 49825 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) 5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V Įtampa - įvesties poslinkis 500µV
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Slew Rate 20 V/µs
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Išvesties tipas -
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gain Bandwidth Produktas 8MHz Išsamus aprašymas General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-SOIC
Dabartinis - tiekimas 4mA Dabartinis - išėjimas / kanalas 40mA
Dabartinis - įvesties prieštaravimas 5pA Bazinės dalies numeris OPA132
Stiprintuvo tipas General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OPA132UAE4
OPA132UAE4
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC OPAMP GP 8MHZ 8SOIC
Sandelyje: 30531 pcs
parsisiųsti:
RFQ
OPA132UA
OPA132UA
Gamintojai: N/A
Sandelyje: 42612 pcs
parsisiųsti:
RFQ
OPA132U
OPA132U