OPA124U/2K5
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: OPA124U/2K5
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC OPAMP GP 1.5MHZ 8SOIC
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
OPA124U/2K5 specifikacijos
Dalies numeris OPA124U/2K5 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC OPAMP GP 1.5MHZ 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15579 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) 10 V ~ 36 V, ±5 V ~ 18 V Įtampa - įvesties poslinkis 200µV
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Slew Rate 1.6 V/µs
Serija Difet® Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Išvesties tipas -
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gain Bandwidth Produktas 1.5MHz Išsamus aprašymas General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-SOIC
Dabartinis - tiekimas 2.5mA Dabartinis - išėjimas / kanalas 10mA
Dabartinis - įvesties prieštaravimas 1pA Bazinės dalies numeris OPA124
Stiprintuvo tipas General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
OPA124U/2K5G4
OPA124U/2K5G4
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC OPAMP GP 1.5MHZ 8SOIC
Sandelyje: 16808 pcs
parsisiųsti:
RFQ
OPA124U
OPA124U
Gamintojai: N/A