ONET2501PARGTRG4
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ONET2501PARGTRG4
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC OPAMP LIMITING 45KHZ 16QFN
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
ONET2501PARGTRG4 specifikacijos
Dalies numeris ONET2501PARGTRG4 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC OPAMP LIMITING 45KHZ 16QFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4594 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 16-QFN (3x3)
Slew Rate - Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 16-VFQFN Exposed Pad
Išvesties tipas Differential Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Limiting Amplifier 1 Circuit Differential 16-QFN (3x3) Dabartinis - tiekimas 32mA
Dabartinis - išėjimas / kanalas 25mA Bazinės dalies numeris ONET2501
Stiprintuvo tipas Limiting -3db juostos plotis 45kHz