MUX36D08IPWR
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MUX36D08IPWR
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MUX DUAL 8:1 170 OHM 28TSSOP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MUX36D08IPWR specifikacijos
Dalies numeris MUX36D08IPWR Gamintojas N/A
apibūdinimas IC MUX DUAL 8:1 170 OHM 28TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17286 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas, vienvietis (V +) 10 V ~ 36 V Įtampa - tiekimas, dvigubas (V ±) ±5 V ~ 18 V
Perjungimo laikas (tonas, toff) (maks.) 136ns, 78ns Perjungti grandinę -
Tiekėjo prietaisų paketas 28-TSSOP Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Kiti vardai 296-45345-2
MUX36D08IPWR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Atsparumas vietoje (maks.) 170 Ohm Grandinių skaičius 2
Multiplexer / Demultiplexer Circuit 8:1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Išsamus aprašymas 2 Circuit IC Switch 8:1 170 Ohm 28-TSSOP Dabartinis - nuotėkis (IS (išjungtas)) (maks.) 40pA
Šriftas -100dB @ 1MHz Įkrovimo įkrova 0.31pC
Kanalo ir kanalo atitikimas (ΔRon) 6 Ohm Kanalo talpa (CS (išjungta), kompaktinis diskas (išjungtas)) 3pF, 7.5pF