LP8345CLDX-2.5/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP8345CLDX-2.5/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 500MA 6WSON
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LP8345CLDX-2.5/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LP8345CLDX-2.5/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 500MA 6WSON "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5813 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.65V @ 500mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 10V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-WSON (2.92x3.29) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-WDFN Exposed Pad PSRR 55dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai *LP8345CLDX-2.5/NOPB
LP8345CLDX-2.5
LP8345CLDX-2.5-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA 6-WSON (2.92x3.29) Dabartinis - silpnas (Iq) 50µA
Dabartinis - rezultatas 500mA Valdymo funkcijos -