LP5951MG-1.8
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP5951MG-1.8
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 150MA SC70-5
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
LP5951MG-1.8 specifikacijos
Dalies numeris LP5951MG-1.8 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 150MA SC70-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5723 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.35V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 60dB ~ 50dB (100Hz ~ 10kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LP5951MG-1.8CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA SC-70-5 Dabartinis - tiekimas (maks.) 70µA
Dabartinis - silpnas (Iq) 55µA Dabartinis - rezultatas 150mA