LP5907A28YKMR
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP5907A28YKMR
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.8V 250MA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LP5907A28YKMR specifikacijos
Dalies numeris LP5907A28YKMR Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.8V 250MA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 324919 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.2V @ 250mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 4-DSBGA (0.65x0.65) Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-XFBGA, DSBGA PSRR 90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC 1 Output 250mA 4-DSBGA (0.65x0.65)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 425µA Dabartinis - silpnas (Iq) 25µA
Dabartinis - rezultatas 250mA Valdymo funkcijos Enable