LP3999ITLX-2.4/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP3999ITLX-2.4/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.4V 150MA 5DSBGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LP3999ITLX-2.4/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LP3999ITLX-2.4/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.4V 150MA 5DSBGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4524 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.1V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.4V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas 5-DSBGA (1.41x1.08) Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 5-WFBGA, DSBGA PSRR 60dB (1kHz ~ 10kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LP3999ITLX-2.4
LP3999ITLX-2.4-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.4V 150mA 5-DSBGA (1.41x1.08) Dabartinis - tiekimas (maks.) 200µA
Dabartinis - silpnas (Iq) 150µA Dabartinis - rezultatas 150mA