LP3995ITLX-1.9/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP3995ITLX-1.9/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.9V 150MA 5DSBGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LP3995ITLX-1.9/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LP3995ITLX-1.9/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.9V 150MA 5DSBGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 218337 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.1V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.9V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas 5-DSBGA (1.41x1.08) Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 5-WFBGA, DSBGA PSRR 60dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai *LP3995ITLX-1.9/NOPB
LP3995ITLX-1.9
LP3995ITLX-1.9-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.9V 150mA 5-DSBGA (1.41x1.08)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 200µA Dabartinis - silpnas (Iq) 150µA
Dabartinis - rezultatas 150mA Valdymo funkcijos Enable