LP3992IMFX-1.5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP3992IMFX-1.5
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.5V 30MA SOT23-5
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
LP3992IMFX-1.5 specifikacijos
Dalies numeris LP3992IMFX-1.5 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.5V 30MA SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5718 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.2V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 PSRR 40dB ~ 30dB (1kHz ~ 20kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 30mA SOT-23-5
Dabartinis - silpnas (Iq) 50µA Dabartinis - rezultatas 30mA
Valdymo funkcijos Enable Bazinės dalies numeris LP3992
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LP3992IMFX-1.5/NOPB
LP3992IMFX-1.5/NOPB
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG LINEAR 1.5V 30MA SOT23-5