LP3991TLX-1.3/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP3991TLX-1.3/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.3V 300MA 4DSBGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LP3991TLX-1.3/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LP3991TLX-1.3/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.3V 300MA 4DSBGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 191945 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.16V @ 300mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 4V
Tiekėjo prietaisų paketas 4-DSBGA (1x1) Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-WFBGA, DSBGA PSRR 65dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LP3991TLX-1.3
LP3991TLX-1.3-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.3V 300mA 4-DSBGA (1x1)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 225µA Dabartinis - silpnas (Iq) 100µA
Dabartinis - rezultatas 300mA Valdymo funkcijos Enable