LP3990TLX-1.5/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP3990TLX-1.5/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.5V 150MA 4DSBGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LP3990TLX-1.5/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LP3990TLX-1.5/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.5V 150MA 4DSBGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 205728 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.2V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas 4-DSBGA (1x1) Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-WFBGA, DSBGA PSRR 55dB ~ 35dB (1kHz ~ 10kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LP3990TLX-1.5
LP3990TLX-1.5-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA 4-DSBGA (1x1)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 120µA Dabartinis - silpnas (Iq) 80µA
Dabartinis - rezultatas 150mA Valdymo funkcijos Enable