LP3990SDX-1.5/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP3990SDX-1.5/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.5V 150MA 6WSON
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LP3990SDX-1.5/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LP3990SDX-1.5/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.5V 150MA 6WSON "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4297 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.2V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-WSON (3x3) Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-WDFN Exposed Pad PSRR 55dB ~ 35dB (1kHz ~ 10kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LP3990SDX-1.5
LP3990SDX-1.5-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA 6-WSON (3x3) Dabartinis - tiekimas (maks.) 120µA
Dabartinis - silpnas (Iq) 80µA Dabartinis - rezultatas 150mA