LP3981ILD-2.83/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP3981ILD-2.83/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.83V 300MA 6WSON
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LP3981ILD-2.83/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LP3981ILD-2.83/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.83V 300MA 6WSON "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5917 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.2V @ 300mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.83V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-WSON (3x4) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-WDFN Exposed Pad PSRR 50dB ~ 55dB (1kHz ~ 10kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LP3981ILD-2.83
LP3981ILD-2.83/NOPBTR
LP3981ILD-2.83TR
LP3981ILD-2.83TR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.83V 300mA 6-WSON (3x4) Dabartinis - tiekimas (maks.) 210µA
Dabartinis - silpnas (Iq) 120µA Dabartinis - rezultatas 300mA