LP3971SQE-P55A/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP3971SQE-P55A/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC PMU PROGR MULTI 40WQFN
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LP3971SQE-P55A/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LP3971SQE-P55A/NOPB Gamintojas N/A
Galimas kiekis 6041 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 2.7 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 40-WQFN (5x5)
Serija - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 40-WFQFN Exposed Pad Kiti vardai LP3971SQE-P55A/NOPBDKR
LP3971SQE-P55ADKR
LP3971SQE-P55ADKR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount