LP3965EMP-3.3
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP3965EMP-3.3
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SOT223-5
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
LP3965EMP-3.3 specifikacijos
Dalies numeris LP3965EMP-3.3 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SOT223-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 37859 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.55V @ 1.5A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 7V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-223-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-261-5, TO-261AB PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LP3965EMP-3.3TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A SOT-223-5 Dabartinis - tiekimas (maks.) 15mA
Dabartinis - silpnas (Iq) 9mA Dabartinis - rezultatas 1.5A
Valdymo funkcijos Enable Bazinės dalies numeris LP3965
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LP3965EMP-3.3/NOPB
LP3965EMP-3.3/NOPB
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SOT223-5