LP3964ET-3.3/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP3964ET-3.3/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO220-5
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LP3964ET-3.3/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LP3964ET-3.3/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO220-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4293 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.35V @ 800mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 7V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-5 Formed Leads PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai *LP3964ET-3.3
*LP3964ET-3.3/NOPB
LP3964ET-3.3
LP3964ET-3.3-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA TO-220-5 Dabartinis - tiekimas (maks.) 15mA
Dabartinis - silpnas (Iq) 9mA Dabartinis - rezultatas 800mA