LP3891ET-1.5/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP3891ET-1.5/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.5V 800MA TO220-5
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LP3891ET-1.5/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LP3891ET-1.5/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.5V 800MA TO220-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4398 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.4V @ 800mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220-5 Serija -
Paketas / dėžutė TO-220-5 Formed Leads PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai *LP3891ET-1.5
*LP3891ET-1.5/NOPB
LP3891ET-1.5
LP3891ET-1.5-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 800mA TO-220-5 Dabartinis - tiekimas (maks.) 8mA
Dabartinis - silpnas (Iq) 30µA Dabartinis - rezultatas 800mA