LP38859SX-0.8/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP38859SX-0.8/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LIN 0.8V 3A DDPAK/TO263-5
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LP38859SX-0.8/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LP38859SX-0.8/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LIN 0.8V 3A DDPAK/TO263-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5191 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.45V @ 3A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 0.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas DDPAK/TO-263-5 Serija -
Paketas / dėžutė TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 0.8V 3A DDPAK/TO-263-5
Dabartinis - tiekimas (maks.) 15mA Dabartinis - silpnas (Iq) 8.5mA
Dabartinis - rezultatas 3A Valdymo funkcijos Soft Start