LP38843SX-1.5/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP38843SX-1.5/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LIN 1.5V 3A DDPAK/TO263-5
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
LP38843SX-1.5/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LP38843SX-1.5/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LIN 1.5V 3A DDPAK/TO263-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 40820 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.5V @ 3A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas DDPAK/TO-263-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 3A DDPAK/TO-263-5 Dabartinis - tiekimas (maks.) 40mA
Dabartinis - silpnas (Iq) 30µA Dabartinis - rezultatas 3A