LP3881ES-1.8/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP3881ES-1.8/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LIN 1.8V 800MA DDPAK
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
  • Pranešimas
LP3881ES-1.8/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LP3881ES-1.8/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LIN 1.8V 800MA DDPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 26587 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.16V @ 800mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas DDPAK/TO-263-5 Serija -
Paketas / dėžutė TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai *LP3881ES-1.8/NOPB
LP3881ES18NOPB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA DDPAK/TO-263-5
Dabartinis - tiekimas (maks.) 8mA Dabartinis - silpnas (Iq) 30µA
Dabartinis - rezultatas 800mA Valdymo funkcijos Enable
Bazinės dalies numeris LP3881
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LP3881EMRX-1.8
LP3881EMRX-1.8
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG LIN 1.8V 800MA 8SO PWRPAD
Sandelyje: 5612 pcs
parsisiųsti:
RFQ
LP3881ES-1.8
LP3881ES-1.8
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG LIN 1.8V 800MA DDPAK