LP38691QSDX-1.8/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP38691QSDX-1.8/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 500MA 6WSON
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LP38691QSDX-1.8/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LP38691QSDX-1.8/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 500MA 6WSON "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65655 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 10V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-WSON (3x3) Serija Automotive, AEC-Q100
Apsaugos savybės Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-WDFN Exposed Pad PSRR 55dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 296-43239-2
LP38691QSDX-1.8/NOPB-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA 6-WSON (3x3)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 100µA Dabartinis - silpnas (Iq) 55µA
Dabartinis - rezultatas 500mA Valdymo funkcijos -