LP38691DTX-3.3/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP38691DTX-3.3/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-3
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LP38691DTX-3.3/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LP38691DTX-3.3/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84370 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.55V @ 500mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 10V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-252-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 55dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LP38691DTX-3.3/NOPBTR
LP38691DTX33NOPB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA TO-252-3
Dabartinis - tiekimas (maks.) 100µA Dabartinis - silpnas (Iq) 55µA
Dabartinis - rezultatas 500mA Valdymo funkcijos -