LP38690DT-1.8/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP38690DT-1.8/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 1A TO252-3
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
  • Pranešimas
LP38690DT-1.8/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LP38690DT-1.8/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 1A TO252-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 58313 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 1.6V @ 1A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 10V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-252-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 55dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai *LP38690DT-1.8/NOPB
LP38690DT18NOPB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A TO-252-3
Dabartinis - tiekimas (maks.) 100µA Dabartinis - silpnas (Iq) 55µA
Dabartinis - rezultatas 1A Valdymo funkcijos -