LP3852ES-3.3/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP3852ES-3.3/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LIN 3.3V 1.5A DDPAK/TO263
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
  • Pranešimas
LP3852ES-3.3/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LP3852ES-3.3/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LIN 3.3V 1.5A DDPAK/TO263 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 26804 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.38V @ 1.5A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 7V
Tiekėjo prietaisų paketas DDPAK/TO-263-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LP3852ES33NOPB Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A DDPAK/TO-263-5
Dabartinis - tiekimas (maks.) 10mA Dabartinis - silpnas (Iq) 3mA
Dabartinis - rezultatas 1.5A Valdymo funkcijos Enable