LP38511TJ-1.8/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP38511TJ-1.8/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LIN 1.8V 800MA TO263 THIN
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LP38511TJ-1.8/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LP38511TJ-1.8/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LIN 1.8V 800MA TO263 THIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86713 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.26V @ 800mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-263-5 Thin Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-263-5 Thin PSRR 73dB ~ 70dB (120Hz ~ 1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LP38511TJ-1.8/NOPBTR
LP38511TJ-1.8TR
LP38511TJ-1.8TR-ND
LP38511TJ18NOPB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA TO-263-5 Thin
Dabartinis - tiekimas (maks.) 13mA Dabartinis - silpnas (Iq) 3.5µA
Dabartinis - rezultatas 800mA Valdymo funkcijos Enable