LP2992IM5X-1.8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP2992IM5X-1.8
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 250MA SOT23-5
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
LP2992IM5X-1.8 specifikacijos
Dalies numeris LP2992IM5X-1.8 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 250MA SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5538 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.85V @ 250mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 16V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LP2992IM5X-1.8CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 250mA SOT-23-5 Dabartinis - tiekimas (maks.) 4mA
Dabartinis - silpnas (Iq) 95µA Dabartinis - rezultatas 250mA