LP2992AIM5-3.3/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP2992AIM5-3.3/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LP2992AIM5-3.3/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LP2992AIM5-3.3/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 102534 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.85V @ 250mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 16V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai *LP2992AIM5-3.3/NOPB
LP2992AIM5-3.3/NOPBCT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA SOT-23-5
Dabartinis - tiekimas (maks.) 4mA Dabartinis - silpnas (Iq) 95µA
Dabartinis - rezultatas 250mA Valdymo funkcijos Enable
Bazinės dalies numeris LP2992
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LP2992AIM5-1.8
LP2992AIM5-1.8
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG LINEAR 1.8V 250MA SOT23-5
Sandelyje: 4186 pcs
parsisiųsti:
RFQ
LP2992AIM5-3.0/NOPB
LP2992AIM5-3.0/NOPB
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3V 250MA SOT23-5
Sandelyje: 4562 pcs
parsisiųsti:
RFQ
LP2992AIM5-3.3
LP2992AIM5-3.3
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5