LP2992AILDX-2.5
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP2992AILDX-2.5
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 250MA 6WSON
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
LP2992AILDX-2.5 specifikacijos
Dalies numeris LP2992AILDX-2.5 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 250MA 6WSON "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5946 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.85V @ 250mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 16V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-WSON (2.92x3.29) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-WDFN Exposed Pad PSRR 45dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 250mA 6-WSON (2.92x3.29)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 4mA Dabartinis - silpnas (Iq) 95µA
Dabartinis - rezultatas 250mA Valdymo funkcijos Enable