LP2989AILDX-1.8/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP2989AILDX-1.8/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8WSON
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LP2989AILDX-1.8/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LP2989AILDX-1.8/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8WSON "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4152 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.65V @ 500mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 16V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-WSON (4x4) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-WDFN Exposed Pad PSRR 60dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LP2989AILDX-1.8
LP2989AILDX-1.8-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA 8-WSON (4x4) Dabartinis - tiekimas (maks.) 9mA
Dabartinis - silpnas (Iq) 175µA Dabartinis - rezultatas 500mA