LP2985AITPX-2.5/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP2985AITPX-2.5/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 150MA 5DSBGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LP2985AITPX-2.5/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LP2985AITPX-2.5/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 150MA 5DSBGA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4071 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.58V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 16V
Tiekėjo prietaisų paketas 5-DSBGA Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5-UFBGA, DSBGA PSRR 45dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai LP2985AITPX-2.5
LP2985AITPX-2.5-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA 5-DSBGA Dabartinis - tiekimas (maks.) 2.5mA
Dabartinis - silpnas (Iq) 95µA Dabartinis - rezultatas 150mA