LP2981A-28DBVT
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP2981A-28DBVT
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.8V 100MA SOT23-5
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
LP2981A-28DBVT specifikacijos
Dalies numeris LP2981A-28DBVT Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.8V 100MA SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84376 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.37V @ 100mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 16V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 PSRR 63dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 296-32143-2
LP2981A-28DBVT-ND
LP2981A28DBVT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 100mA SOT-23-5
Dabartinis - tiekimas (maks.) 1.7mA Dabartinis - silpnas (Iq) 95µA
Dabartinis - rezultatas 100mA Valdymo funkcijos Enable
Bazinės dalies numeris LP2981A-28
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LP2981A-28DBVRG4
LP2981A-28DBVRG4
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG LINEAR 2.8V 100MA SOT23-5
Sandelyje: 4469 pcs
parsisiųsti:
RFQ
LP2981A-28DBVRE4
LP2981A-28DBVRE4
Gamintojai: N/A
Sandelyje: 5155 pcs
parsisiųsti:
RFQ
LP2981A-28DBVTE4
LP2981A-28DBVTE4