LMZ22008TZX/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMZ22008TZX/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 0.8-6V 8A
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LMZ22008TZX/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LMZ22008TZX/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas DC DC CONVERTER 0.8-6V 8A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4315 pcs Duomenų lapas
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 0.8 ~ 6 V Įtampa - įėjimas (min.) 6V
Įtampa - įėjimas (maks.) 20V Įveskite Non-Isolated PoL Module
Dydis / Matmenys 0.59" L x 0.59" W x 0.23" H (15.0mm x 15.0mm x 5.9mm) Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-PMOD-11, Power Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos UVLO
Efektyvumas 92% Išsamus aprašymas Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 6 V 8A 6V - 20V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 8A Bazinės dalies numeris LMZ22008