LMS8117AMPX-1.8/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMS8117AMPX-1.8/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT223-3
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LMS8117AMPX-1.8/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LMS8117AMPX-1.8/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT223-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 116297 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 1.25V @ 1A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 15V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-223-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-261-4, TO-261AA PSRR 60 ~ 75 dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai *LMS8117AMPX-1.8/NOPB
LMS8117AMPX-1.8/NOPB-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A SOT-223-3
Dabartinis - tiekimas (maks.) 10mA Dabartinis - silpnas (Iq) 5mA
Dabartinis - rezultatas 1A Valdymo funkcijos -