LMK62A2-100M00SIAT
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMK62A2-100M00SIAT
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas 6 PIN LVPDS 50PPM OSCILLATOR
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LMK62A2-100M00SIAT specifikacijos
Dalies numeris LMK62A2-100M00SIAT Gamintojas N/A
Galimas kiekis 31634 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 3.135 V ~ 3.465 V Įveskite Clock Oscillator
Tiekėjo prietaisų paketas 6-QFM (5x3.2) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-SMD Module
Kiti vardai 296-47076-2
LMK62A2-100M00SIAT-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Dažnumas 100MHz Išsamus aprašymas Clock Oscillator IC 100MHz 6-QFM (5x3.2)
Dabartinis - tiekimas 95mA Grafas -