LM9036DT-3.3/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM9036DT-3.3/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 50MA TO252-3
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM9036DT-3.3/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM9036DT-3.3/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 50MA TO252-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5049 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.40V @ 50mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 40V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-252-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 60dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA TO-252-3
Dabartinis - tiekimas (maks.) 2mA Dabartinis - silpnas (Iq) 20µA
Dabartinis - rezultatas 50mA Valdymo funkcijos -