LM8801TMX-1.2/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM8801TMX-1.2/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC REG BUCK 1.2V 0.6A SYNC 6SMD
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM8801TMX-1.2/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM8801TMX-1.2/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC REG BUCK 1.2V 0.6A SYNC 6SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 112327 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.2V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.3V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C (TA) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Funkcija Step-Down Dažnis - perjungimas 6MHz
Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.2V 1 Output 600mA 6-WFBGA, DSBGA Dabartinis - rezultatas 600mA