LM5101CMYX/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM5101CMYX/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC DVR HALF-BRDG 100V 1A 8-EMSOP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM5101CMYX/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM5101CMYX/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC DVR HALF-BRDG 100V 1A 8-EMSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 97284 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 9 V ~ 14 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP-EP
Serija - Pakilimo / kritimo laikas (tipas) 990ns, 715ns
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
Kiti vardai LM5101CMYX
LM5101CMYX-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Vairuotojų skaičius 2 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Loginis įtampa - VIL, VIH 2.3V, - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įvesties tipas Non-Inverting High Side Voltage - Max (Bootstrap) 118V
Vartai tipas N-Channel MOSFET Varoma konfigūracija Half-Bridge
Išsamus aprašymas Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-MSOP-EP Dabartinis - didžiausias išėjimas (šaltinis, kriauklė) 1A, 1A