LM43602AQPWPTQ1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM43602AQPWPTQ1
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas AUTOMOTIVE QUALIFIED SIMPLE SWIT
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LM43602AQPWPTQ1 specifikacijos
Dalies numeris LM43602AQPWPTQ1 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 34267 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1V Įtampa - išėjimas (maks.) 28V
Įtampa - įėjimas (min.) 3.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 16-HTSSOP Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Išvesties tipas Adjustable Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 296-46640-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Dažnis - perjungimas 200kHz ~ 2.2MHz Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 2A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Dabartinis - rezultatas 2A