LM4140ACMX-2.5/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM4140ACMX-2.5/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM4140ACMX-2.5/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM4140ACMX-2.5/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 39821 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V Įtampa - įėjimas 1.8 V ~ 5.5 V
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas 3ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija -
Nuorodos tipas Series Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Išvesties tipas Fixed
Kiti vardai *LM4140ACMX-2.5/NOPB Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz - Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz 2.2µVp-p
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Series Voltage Reference IC ±0.1% 8mA 8-SOIC Dabartinis - tiekimas 375µA
Dabartinis - rezultatas 8mA Bazinės dalies numeris LM4140