LM4132CQ1MFR3.3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM4132CQ1MFR3.3
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas PRECISION LOW DROPOUT VOLTAGE RE
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM4132CQ1MFR3.3 specifikacijos
Dalies numeris LM4132CQ1MFR3.3 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 85514 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V Įtampa - įėjimas 3.7 V ~ 5.5 V
Tolerancija ±0.2% Temperatūros koeficientas 20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija Automotive, AEC-Q100
Nuorodos tipas Series Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 Išvesties tipas Fixed
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz -
Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz 310µVp-p Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - tiekimas 100µA Dabartinis - rezultatas 20mA