LM4132CMFX-1.8/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM4132CMFX-1.8/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM4132CMFX-1.8/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM4132CMFX-1.8/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 94634 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V Įtampa - įėjimas 2.2 V ~ 5.5 V
Tolerancija ±0.2% Temperatūros koeficientas 20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Nuorodos tipas Series Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 Išvesties tipas Fixed
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz -
Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz 170µVp-p Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 40 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Series Voltage Reference IC ±0.2% 20mA SOT-23-5
Dabartinis - tiekimas 100µA Dabartinis - rezultatas 20mA