LM4132BMFX-2.5/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM4132BMFX-2.5/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LM4132BMFX-2.5/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM4132BMFX-2.5/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78939 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V Įtampa - įėjimas 2.9 V ~ 5.5 V
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas 20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Nuorodos tipas Series Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 Išvesties tipas Fixed
Kiti vardai 296-44021-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz - Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz 240µVp-p
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Series Voltage Reference IC ±0.1% 20mA SOT-23-5 Dabartinis - tiekimas 100µA
Dabartinis - rezultatas 20mA