LM4130CIM5-2.5/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM4130CIM5-2.5/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM4130CIM5-2.5/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM4130CIM5-2.5/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4803 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V Įtampa - įėjimas 2.9 V ~ 6 V
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas 20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Nuorodos tipas Series Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 Išvesties tipas Fixed
Kiti vardai LM4130CIM5-2.5
LM4130CIM5-2.5/NOPBTR
LM4130CIM5-2.5TR
LM4130CIM5-2.5TR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz - Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz 150µVp-p
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Series Voltage Reference IC ±0.1% 20mA SOT-23-5
Dabartinis - tiekimas 90µA Dabartinis - rezultatas 20mA