LM4128CQ1MFX3.3/NOPB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM4128CQ1MFX3.3/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LM4128CQ1MFX3.3/NOPB specifikacijos
Dalies numeris LM4128CQ1MFX3.3/NOPB Gamintojas N/A
apibūdinimas IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 87825 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V Įtampa - įėjimas 3.7 V ~ 5.5 V
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas 100ppm/°C
Kiti vardai LM4128CQ1MFX3.3
LM4128CQ1MFX3.3-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz - Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz 310µVp-p
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Series Voltage Reference IC ±0.5% 20mA SOT-23-5
Dabartinis - tiekimas 100µA Dabartinis - rezultatas 20mA